Sevgilisine kavuşuyor! Yasmin Erbil’den Yiğit Poyraz’a destek

Survivor All Star’da ilk eleme adayı Hakan Hatipoğlu, ikinci eleme adayı Sercan Yıldırım, üçüncü eleme adayı Yiğit Poyraz, dördüncü ve son eleme adayı Özgür Tetik olmuştu. Heyecanlı düellonun ardından adaya vedan eden isim ise Poyraz oldu. Poyraz, “İçimde apayrı bir heyecan ve keyif vardı. Çok uzun zamandır buraya geldiğimden beri bu ateşi hissetmiyordum içimde. İlk düelloma da burada tanıyıp değer verdiğim 3 insanla girdiğim için çok mutluyum. Hepsini ayrı ayrı seviyorum. Sercan’la zaten atışmamızı, meydan okumamızı biliyoruz. Sercan bence çok çok iyi bir rakip. Stres yönetimi, bugüne kadar çıktığı maçlar, bu zamana kadar yaptıklarıyla sporculuğunu ve rekabetçi kişiliğini tarif etmeye hiç gerek yok. Ben de Sercan’ın bu rekabetçi kişiliğini seviyorum. O yüzden bugün çok mutluyum, çok odağım. Son zamanlardaki en iyi performanslarımdan birini vereceğime eminim” ifadelerini kullandı.

“HİÇ BEKLEMEZDİM”

Geçtiğimiz haftalarda Poyraz’ın, Dominikli bir vatandaşın evine izinsiz bir şekilde girip erzak alması gündem olmuştu. Bunun üzerine Mehmet Ali Erbil, kızı Yasmin Erbil’in sevgilisi hakkında: ‘Hiç beklemezdim, hırsız damat istemem, kim ister ki! Kendisi çok iyi tahsilatı olan bir isim ama bir yarışma insanı ne hale dönüştürüyor gördüğünüz gibi… Ben hala inanamıyorum ama kızımın ilişkisine saygı duyuyorum’ demişti.

“BENİ GICIK ETMEYE ÇALIŞIYOR”

Babası Mehmet Ali Erbil’in açıklamalarının ardından Yasmin Erbil, sosyal medya hesabından sevgilisiyle pozunu paylaşarak, “Şampiyon” notunu düşmüştü. Babasının sözlerine ise ünlü güzelden “Babamın açıklamasına bir şey demek istemiyorum. Benim ona diyecek çok lafım var. Belki de beni gıcık etmeye çalışıyor” açıklaması gelmişti.

SEVGİLİSİNE TAM DESTEK

Bu hafta Sercan, Hakan ve Özgür ile birlikte potada olan Poyraz, ilk turda Sercan’a 5-0 yenilmişti. Hakan’ın Özgür’e yenilmesiyle ikinci turda Poyraz ve Hakan eşleşmişti. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı final turunda Poyraz, Hakan’a 5-3 kaybederek adaya veda eden isim oldu. Yasmin Erbil’den sevgilisine destek gecikmedi.

“BENİM ŞAMPİYONUM”

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil sevgilisi Yiğit Poyraz ile bu karesini sosyal medya hesabından hikaye olarak paylaşarak ‘Benim şampiyonum’ notunu düştü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x